Bright Apartment With Parking And Wifi

  • 43 m²

Bright Apartment With Parking And Wifi Toulouse ligger mindre än 5 minuters promenad från Theatre de la Violette och 5 km från flygplatsen Toulouse-Blagnac. Lägenheten erbjuder tillgång till isrink för aktiva gäster.

För extra bekvämlighet finns en dusch på boendet. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Bright Apartment With Parking And Wifi erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, såsom ett komplett kök samt matplats.

Den här 43 m² stora lägenheten har ett väldigt bra läge, 7 km från Cité de l'espace och 4 km från Jakobinerkyrkan. Marché Victor Hugo ligger inom 10 minuters bilresa från boendet. Tunnelbanestationen Borderouge är belägen några meter bort från lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Bright Apartment With Parking And Wifi Toulouse
Calme & Spacieux - 6 Pers, Parking Prive, Metro 5Min Direct Centre-Ville, Checkin Autonome, Wifi- Ideal Sejour Pro, Touristique, Entre Amis Ou Famille
Mobilpris

Calme & Spacieux - 6 Pers, Parking Prive, Metro 5Min Direct Centre-Ville, Checkin Autonome, Wifi- Ideal Sejour Pro, Touristique, Entre Amis Ou Famille

7.7
Bra 3 recensioner
284 m från boendet
USD 204 USD 184
per natt
Borderouge Calm Stay - Rez-De-Jardin - Parking - Wifi - Self Check-In
Mobilpris

Borderouge Calm Stay - Rez-De-Jardin - Parking - Wifi - Self Check-In

7.6
Bra 15 recensioner
284 m från boendet
USD 93 USD 84
per natt
Le Spot Borderouge - Moderne, Parking Inclus & Centre-Ville Facile - Free Checkin
Mobilpris

Le Spot Borderouge - Moderne, Parking Inclus & Centre-Ville Facile - Free Checkin

7.2
Bra 7 recensioner
284 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer315550052359E
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Bright Apartment With Parking And Wifi?
      Populära sevärdheter nära Bright Apartment With Parking And Wifi inkluderar bland annat Jakobinerkyrkan, Cité de l'espace, Le Pont Neuf.
    • Hur stort är Bright Apartment With Parking And Wifi?
      Bright Apartment With Parking And Wifi har en total yta på 43 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Bright Apartment With Parking And Wifi Toulouse

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng